free newsletter templates powered by FreshMail

Szkolenia

Biogazownie

Zapoznanie  z możliwościami prawnymi budowy biogazowni w Polsce – dostępne dotacje i profity z produkcji energii z odnawialnych źródeł. Możliwości wykorzystania biogazu do produkcji energii elektrycznej i cieplnej.

Ogniwa paliwowe

Zapoznanie z nowoczesnymi metodami produkcji energii z wykorzystaniem ogniw paliwowych. Zalety związane z technologiami ogniw paliwowych w porównaniu z obecnie stosowanymi systemami produkcji energii elektrycznej.

Reklamacje, rękojmia

Praktyczne umiejętności w zakresie realizacji procesu reklamacyjnego. Zaznaczenie NOWYCH różnic w procedurach reklamacyjnych. Prezentacja narzędzi prawnych niezbędnych do prawidłowego konstruowania umów.

Finansowanie i dotacje na OZE

Zapoznanie  z dostępnymi możliwościami uzyskania dofinansowania w sektorze OZE w ramach Funduszy Europejskich. Praktyczne wskazówki jak napisać poprawny wniosek o dofinansowanie.

JST-zarządzanie energią

Podczas szkolenia omawiane są etapy realizacji projektu inwestycyjnego, optymalizacja kosztów zarządzania energią, regulacje prawne dotyczące odnawialnych źródeł energii, a także mikrogeneracje.

Studium wykonalności OZE

Praktyczne wskazówki opracowania studium wykonalności.Nowatorskie i innowacyjne systemy energetyczne oparte o odnawialne źródła energii. Rodzaje OZE, nowa ustawa o OZE, efektywność energetyczna.

Energetyka wiatrowa

Zasoby energetyczne wiatru wraz ze sposobami ich wykorzystania.Dostępne na rynku rozwiązania konstrukcyjne, dobór silnika wiatrowego ze względu na moc oraz warunki atmosferyczne związane z siłą wiatru.

Monitoring PV

Monitoring instalacji fotowoltaicznych przy zastosowaniu kamer termowizyjnych. Obsługa kamer. Pomiary termowizyjne w energetyce. Czynniki wpływające na jakość badań.

Energetyka wodorowa

Praktyczne możliwości produkcji, magazynowania i wykorzystania technologii wodorowej, analiza opłacalności inwestycji w porównaniu z obecnie stosowanymi nośnikami energii.

Skuteczna sprzedaż

Praktyczny warsztat sprzedażowy z przygotowywania ofert handlowych i pozyskiwania zleceń. Kanały promocji usług w sektorze OZE. Zasady obowiązujące w trakcie spotkań handlowych z klientami.

Narzędzia ICT

Wykorzystania mobilnych aplikacji w życiu zawodowym i prywatnym. Obsługa iPada, iPhona, iMaca. Podstawowa obróbka dokumentów, wideo i zdjęć. Szczegółowy zakres warsztatu do ustalenia.

Projektowanie PV

Zapoznanie  z dostępnymi darmowymi programami do projektowania systemów fotowoltaicznych. Praktyczne wskazówki dotyczące obsługi programów. Warsztat komputerowy.

Uzyskaj dotacje na szkolenia

Szeroki wachlarz tematyczny kursów dopasowanych do aktualnych potrzeb rynku pracy.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Nazwa firmy

NIP firmy

Treść wiadomości

więcej...

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu

ATUM Sp. z o.o.
, ul.Ostrowskiego 7, 53-238 Wrocław

Biuro czynne codziennie w godzinach: 8:00-16:00

————————————————–

tel: 512 041 945

mail: biuro@atum.edu.pl

www.facebook.com/ATUMedu

Bezpłatny newsletter OZE!

2x w miesiącu branżowe newsy: zmiany w prawie OZE, wydarzenia, konkursy, zaproszenia na szkolenia i konferencje: 

free newsletter templates powered by FreshMail