free newsletter templates powered by FreshMail

Webinarium

Powtórka przed egzaminem w Urzędzie Dozoru Technicznego

Pierwsze w Polsce transmitowane „na żywo” webinarium przed egzaminem w Urzędzie Dozoru Technicznego. Szkolenie online obejmuje m.in. powtórzenie najważniejszych zagadnień dotyczących systemów fotowoltaicznych, omówienie przykładowych pytań egzaminacyjnych oraz rozwiązanie zadań problematycznych. Webinarium rekomendowane osobom zamierzającym ubiegać się o certyfikat instalatora systemów fotowoltaicznych.

O WEBINARIUM

Webinarium to doskonała oferta dla tych osób, które przeszły szkolenie podstawowe w akredytowanym ośrodku szkoleniowym i zamierzają się ubiegać o certyfikat instalatora mikro- (do 40 kWe) bądź małej (do 200 kWe) instalacji fotowoltaicznej w Urzędzie Dozoru Technicznego. Pierwsze egzaminy po ponadpółrocznej przerwie, spowodowanej oczekiwaniem na nowe rozporządzenie Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasad wydawania akredytacji organizatorom szkoleń oraz prowadzenia egzaminów dla instalatorów mikro- i małych instalacji OZE, odbędą się już pod koniec lipca.

Zgodnie z rozporządzeniem w stosunku do wcześniejszych przepisów zmianie uległ zakres programowy szkoleń, a więc również zakres wiadomości wymaganych na egzaminie. Sam egzamin jest trudny i stosunkowo drogi (ponad 800 zł), ale warto się do niego solidnie przygotować, gdyż certyfikat Instalatora daje dodatkowe korzyści w postaci większego zaufania wśród obsługiwanych klientów, możliwości korzystania z dodatwkowych dopłat, udziału w przetargach i promocji swej działalności za pośrednictwem strony UDT.

Szansa na powtórkę przed egzaminem w UDT

Zgłoszenia na Webinarium przyjmowane są w trybie ciągłym. Po zebraniu grupy 15 osobowej ogłaszany jest termin szkolenia.

Wykładowca

Webinarium OZE prowadzi dr inż Marcin Michalski- wykładowca wysoko oceniany przez uczestników przede wszystkim za merytoryczne wsparcie, zarówno w trakcie szkoleń jak i po ich zakończeniu.

Zgłoszenie

Najpóźniej 24h przed webinarium uczestnik, który dokonał prawidłowego zgłoszenia i uiścił opłatę otrzyma link do wirtualnego pokoju (clickmeeting) wraz z loginem i hasłem dostępu.

Pakiet dla uczestnika

Osoby biorące udział w szkoleniu otrzymują: przewodnik Instalatora, przykładowy test egzaminacyjny;bon o wartości 50zł do wykorzystania na szkolenia stacjonarne z zakresu OZE, w firmie ATUM;certyfikat uczestnictwa (wersja elektroniczna).

Materiały

Zakup uczestnictwa w Webinarium jest jednorazowy i obowiązuje jedynie w dniu jego organizacji, w określonych godzinach. Nie otrzymuje się dostępu do nagrania.

Skontaktuj się z Nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

więcej...

 

ATUM Sp. z o.o.
ul. Ostrowskiego 7
53-238 Wrocław

—————————
mail: biuro@atum.edu.pl
tel. 71 786 62 87
kom. 512 041 945, 501 068 590

 

Polub Nasz profil na facebook’u : FB/Atumedu

Bezpłatny newsletter OZE!

2x w miesiącu branżowe newsy: zmiany w prawie OZE, wydarzenia, konkursy, zaproszenia na szkolenia i konferencje: 

free newsletter templates powered by FreshMail